1. Wózek transportowy, magazynowy, siatkowy i platformowy
2. Usługi transportowe i transport Rumunia
3. Biuro matrymonialne Serenada
4. Wypożyczalnia samochodów Mielec
5. Kwalifikacja wstępna
6. Pneumatyka siłowa
7. Dentysta
8. MMORPG po Polsku
9. Drukarnia, drukarnie Kraków - Papillon
10. Miernik
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Reklama
Polecamy
Kontakt

Architekt wnętrz Warszawa

Punkty: 17 [ ct:3, pr:2, gfx:4, biz:3, link:0, html:0, rss:0, ex:5   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Biuro projektowe 4ma-Projekt stanowi grupa architektów wyspecjalizowanych w projektowaniu wnętrz prywatnych mieszkań i apartamentów oraz powierzchni biurowych i lokali usługowych. Firma posiada ogromne doświadczenie projektowe, począwszy od przygotowywania projektu funckcjonalnego obejmującego zmiany lokatorskie, poprzez wykonywanie projektów koncepcyjnych w których występują profesjonalne wizualizacje przedstawiające nowoczesne aranżacje wnętrz wraz z rzutami i propozycjami mebli, aż po projekty wykonawcze które poza powyższymi zawierają w sobie specyfikacje produktów, materiałów i elementów wyposażenia wraz z informacjami o producentach. Decydując się na współpracę z biurem projektowym 4ma-Projekt można liczyć, również na kompleksową obsługę w której projektant wnętrz z zespołu opracowuje połączenie projektu koncepcyjnego i wykonawczego który składa się na kompleksowy projekt wnętrza zawierający takie szczegóły jak koncepcja kolorystyczna, wizualizacje pomieszczeń, rozmieszczenie instalacji wodno-kanalizacyjnej, grzewczej oraz klimatyzacyjnej a nawet rozmieszczenie posadzki czy propozycja mebli na zamówienie. Firma w swojej ofercie posiada także nadzór autorski włącznie z wizytami na budowie podczas którego sprawdzana jest zgodność wykonywanych robót z projektem a także nadzór inwestorski, w którym biuro architektoniczne 4ma-Projekt całkowicie odciąża Klienta z potrzeby kontaktów z wykonawcami i samodzielnie koordynuje prace inwestorskie włącznie z zamówieniem towarów, konsultacją wytycznych i dopilnowaniem terminów realizacji inwestycji.
nazwa firmy 4ma-Projekt
adres Erazma Ciołka 12
01-402 Warszwa
mazowieckie (Polska)
mapa
telefon 224009682
e-mail 4maprojekt@o2.pl
nip 8762048156
REGON 140939119
słowa kluczowe architekt wnętrz warszawa, zmiany lokatorskie, projektowanie wnętrz, projektant wnętrz warszawa
kategorie Budownictwo >> Wykańczanie wnętrz
Budownictwo >> Biura projektowe, architekci
data wpisu 2018-03-12
ważny do 2019-03-12 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://4ma-projekt.pl
reklama
Afilomat.com - aktualizator linków afiliacyjnych. System maksymalizacji zysków z programów partnerskich utrzymujący ciągłość przekierowań.
tagi

NASZE POZOSTAŁE KATALOGI

POLECAMY
Valid XHTML 1.1
Polityka prywatności | Strona należy do grupy Cruza
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij